Zmena je život

Zmena je život

Ahojte Vassaláci, Vassaláčky a čoskoro aj malí Vassaláčikovia. Tak ako každý deň prináša niečo nové tak aj my sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek. Hneď prvá je táto webová stránka ,ktorú si práve prezeráte. Snažili sme sa aby bola čo najzaujímavejšia a prehľadná. Nájdete na nej všetko čo budete potrebovať. Ak náhodou nie, neváhajte nás kontaktovať cez náš kontaktný formulár.

V priestoroch našej Vassalarény práve rozbiehame balančné cvičenia pre deti, a v prípade záujmu sa vrátia aj skupinové cvičenia ako pilates, zumba, tabata, bodyform a iné. Cvičenia budú samozrejme viesť skúsení a certifikovaní tréneri.

Ak si milé mamičky kladiete otázku, kam máte dať svoje deti počas cvičenia? Touto otázkou sa už trápiť nemusíte. Pre Vaše ratolesti bude pripravený detský kútik, kde sa budú môcť ponoriť do svojho detského sveta. Veríme, že detičky tam nebudú za trest a budú sa tešiť, keď budú môcť prísť opäť.

Permanentky ostávajú ako boli doteraz. Sú mesačné, kvartálne, polročné a ročné. Každá z nich má nejaké výhody. V cenníku sa dozviete viac. Ja si len dovolím poznamenať, že na permanentky sa nevzťahujú vstupy na skupinové cvičenia. Naše staré klasické Zlaté a Platinové karty zostávajú ďalej v platnosti a je samozrejmosťou ich využiť nielen na fitko, ale aj skupinovky. Študenti, od pondelka do piatku medzi 12:00-16:00 máte vstup len za 2,70€ a aby sme neboli lakomí, tak víkendy máte za 2,70€ od 8:00-22:00.

Pre členov Vassalgymu pripravujeme aj špeciálne zľavy na produkty z ponuky Fit Plus.

Je našou snahou, pripraviť Vám čo najlepšie podmienky na cvičenie, no nielen to. Je v našom záujme aby sme vytvorili spoločnú komunitu ľudí, pre ktorých bude Vassal Gym druhým domovom. O to všetko sa bude starať Mirinda, ktorú veľmi dobre poznáte, Jakub a Laco.