Balančné cvičenia pre deti

Dovoľte nášmu tímu Vassal Gymu, aby sme Vám predstavili kompletný koncept nášho plánu rozvoja pohybových schopnosti a zdravého životného štýlu vašich detičiek.

deti

Náš projekt je založený na praktikách  uznávaných detských predcvičovateľov a fyzioterapeutov.

Základom nášho projektu sú balančné cvičenia, ktoré prispievajú k rozvoju koordinácie pohybu, k aktivácii a posilneniu stabilizačných svalových partií. Balančné cvičenia sú vhodné pre deti všetkých vekových kategórií. Všetky aktivity prebiehajú hravou formou tak, aby boli pre deti zábavné a motivačné.

Ideálny vek na spozorovanie prvých príznakov asymetrie je práve u detičiek v škôlkarskom období.

Počas každej hodiny našich balančných cvičení sa detičkám vysvetľujú princípy zdravého stravovania, vplyvu kvalitných potravín na ich psychické aj fyzické zdravie. Táto výučba je bohužiaľ v našom školskom aj predškolskom systéme značne zanedbávaná.

Chceme aby si detičky z našich hodín odnášali aj poznania o stravovaní, čo a kedy jesť, ale aj čo nejesť alebo jest veľmi striedmo. Nenápadnou a hravou formou ich tak naučili mať radi seba, ale aj svoje okolie, k láske k prírode a všetkému pozitívnemu čo nás obklopuje.

Po každom cvičení budú detičky občerstvené ovocnými šťavami a džúsmi.

Mesačný poplatok za dieťa je 40€.

Cena zahŕňa 8 hodín balančných cvičení a v cene je aj občerstvenie na doplnenie vitamínov a minerálov v podobe ovocných štiav.

Príďte si zacvičiť aj Vy a využite zľavu pre rodičov s deťmi.
Balančné cvičenia pre deti + mesačná permanentka pre rodiča do fitness centra, za zvýhodnenú cenu 80€.

Cvičenia môžu byť nahrávané, za účelom kontroly cvičencov aj cvičiteľov.

Prihlášku si môžete stiahnuť priamo tu.